O nas

Producent wyrobów skórzanych: kamizelek, czapek, rękawiczek, torebek, galanterii skórzanej i futrzanych narzut. Serdecznie witamy Państwa na stronie firmowej „Luna”.

Rodzinna firma – dobry polski produkt

Jesteśmy firmą zajmującą się produkcją i sprzedażą wysokiej jakości produktów futrzarskich. Nasz początek miał w 1993 roku i od tamtej pory prężnie działamy nie tylko w Polsce ale i w Europie zachodniej. „Na rodzinę można liczyć”- to jest nasze motto w dobrym prowadzeniu interesu. Dzięki temu, że w firmę angażuje się całą rodzina mamy pewność, że wszystko co robimy jest perfekcyjnie wykonane. Pochodzimy ze stolicy polskich Tatr – Nowego Targu. Nasze pochodzenie urodziło w nas pasje do obróbki skór futrzanych, gdzie początek miały kożuchy które idealnie sprawdzały się w chłodnych warunkach. Okazało się, że produkty ze skór futerkowych nie są tylko cieple, ale i bardzo ładne. Nasze wyroby produkujemy wyłącznie ze skór naturalnych. Oferujemy doskonały produkt zaprojektowany z myślą o najbardziej wymagających odbiorcach.

Wyroby futrzarskie – nasza pasja

To projektowanie oraz produkcja nowego wzornictwa wyrobów skórzanych: kamizelek, czapek, rękawiczek, torebek oraz futrzanych narzut. Naszą pracę wykonujemy z dużym oddaniem i dbałością o szczegóły. Jesteśmy profesjonalistami w tym co robimy i dzięki naszej doskonałości operacyjnej tworzymy niesamowite produkty które mają Państwo okazje oglądać  i nosić.

Spełniamy marzenia

W swojej ofercie posiadamy niezmiernie wiele projektów, ale wychodzimy naprzeciw oczekiwań klienta i większość naszych produktów szyjemy na specjalne życzenie konsumenta. Masz swoją wymarzoną torebkę bądź czapkę a nie możesz nigdzie znaleźć idealnego wzoru w rozsądnej cenie ? Jesteśmy producentami którzy z miłą chęcią podejmą to wyzwanie.

Zapraszamy do nas

Zapraszamy serdecznie do przeglądania naszych produktów w galeriach na stronie, oraz do zakupów na sklepie strony oraz na sklepie internetowym ebay.

 

Dziękujemy  za odwiedziny

                          Firma Luna

1 thought on “O nas

  1. Hi, this is a comment.
    To delete a comment, just log in and view the post's comments. There you will have the option to edit or delete them.

Komentarze są wyłączone.